Forumul despre Sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Vrem sa iti facem viata mai usoara si sa iti SATISFACEM curiozitatile tale de orice fel
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Spunene si tu un banc sau lasa o imagine trasnita!

In jos 
AutorMesaj
randunika
AdministratorA
AdministratorA



Mesaje : 29
Data de înscriere : 25/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

Spunene si tu un banc sau lasa o imagine trasnita! Empty
MesajSubiect: diferenta intre femei si barbatzi   Spunene si tu un banc sau lasa o imagine trasnita! Icon_minitimeJoi Mar 25, 2010 1:04 pm

femeile pun un mare accent pe accesorii si pe haine .. si le auzi mai mereu plangandu`se ca o alta madam s`a imbracat in rosu ca si ea, dar nu ai sa auzi niciodata un barbat zicand: "ia uite bai la costica .. s`a imbracat un gri ca si mine" Very Happy:D:D bounce
Sus In jos
randunika
AdministratorA
AdministratorA



Mesaje : 29
Data de înscriere : 25/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

Spunene si tu un banc sau lasa o imagine trasnita! Empty
MesajSubiect: Re: Spunene si tu un banc sau lasa o imagine trasnita!   Spunene si tu un banc sau lasa o imagine trasnita! Icon_minitimeMar Dec 07, 2010 9:11 pm

Se prezinta o fetiscana la interviu, patronul o ia si-o invata: “Fata draga, noi nu zicem NU la clienti chiar daca nu avem produsul in stoc…. ii aburim, ii amanam”.
Zis si facut, trece o luna, prinde fata ideea, intra un cetatean:
- Manusi aveti?
- Pai, sigur…de care sa fie? de piele? tricotate? cu un deget, cu 2 cu 5?
- De piele, normale, cu 5 degete !
- Le purtati la palton sau la jacheta?
- La palton, ca vine frigul !
- Domnule, eu va propun sa veniti maine cu paltonul, sa vedem ce se asorteaza.
Pleaca omul, cand sa iasa pe usa intra unul furios c-un colac de buda si c-o placa de faianta in mana:
- Cucoana, uite asta-i capacul de la buda, asta-i nuanta la faianta, curul ti l-am aratat ieri, acum imi dai hartie igienica
Sus In jos
 
Spunene si tu un banc sau lasa o imagine trasnita!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul despre Sanatate :: Bancuri-
Mergi direct la: